Beeld en geluid  (inclusief beeldbank en minitentoonstellingen )
Gerard Hagen gerard.hagen@gmail.com 
Jan Kamps jankamps@ziggo.nl
   
Educatie en project erfgoededucatie   
Ria van Roon ria.vet@hotmail.com
   
Collecties  
Marina van de Vijver  mmh.vijver@planet.nl
Luc Overman  luc.overman@12move.nl
   
Vrijwilligers (aanmelding, werving, opleiding )
Marina van de Vijver mmh.vijver@planet.nl
   
Tentoonstellingen  
Teatske de Jong (curator) t.dejong@museumkennemerland.nl
   
Archeologie  
Roel van Gulik voorzitter@awn-beverwijk-heemskerk.nl
  www.awn-beverwijk-Heemskerk.nl
Archeologie educatie  
Ria van Roon educatie@awn-beverwijk-Heemskerk.nl
   
Beheer van het gebouw  (inclusief verhuur ruimten)
Ineke van Santen ctj.vansanten@gmail.com
   
Communicatie en PR   
Siem Weterings pr@museumkennemerland.nl
   
Bibliotheek  
Kees Vroonhof kvroonhof@kpnmail.nl
   
Samenwerkingsverbanden  
Cees Hazenberg c.b.p.hazenberg@gmail.com
   
Webmaster webmaster@museumkennemerland.nl